Увага! Видача гуманітарної допомоги БФ “Жовто Блакитні Крила”

До уваги мешканців села Наталине Красноградського району Харківської області!

БФ “Жовто Блакитні Крила” повідомляє, що планується видача гуманітарної допомоги у вигляді гігієнічних та продуктових наборів в рамках проєкту «Покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні через безпечні укриття, забезпечення продовольчими і непродовольчими товарами та психосоціальну підтримку» (ER-AA-UKR-2023), який фінансується German Federal Foreign Office (GFFO) terre des hommes (Німеччина) ChildFund Deutschland. Допомога видаватиметься родинам з дітьми, які належать до пільгових та вразливих категорій – багатодітні родини, сім'ї, в яких є люди з інвалідністю, родини, де є сироти на напівсироти та ВПО.

За посиланням - форма реєстрації сімей, вказаних категорій на отримання гуманітарного набору: https://ee.kobotoolbox.org/single/b153baf4549d089e5d3289158bc97faa

Звертаємо вашу увагу, що:
- відбір отримувачів відбувається за певними критеріями;
- на родину видається ОДИН набір – або продуктовий, або гігієнічний, на вибір.

З повагою - команда БФ "Жовто Блакитні Крила"