Звернення начальника Наталинської СВА Володимира Птишника з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії та обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам’ять про воїнів атомного фронту.

Зараз, коли Україна чинить спротив повномасштабному російському вторгненню, подвиг українських ліквідаторів набуває особливої ваги, адже Україна як ніхто знає ціну радіаційної безпеки і зробить усе, щоб подібна техногенна катастрофа ніколи більше не сталася.

З повагою - начальник Наталинської сільської військової адміністрації
Володимир Птишник