Відбувся семінар для директорів закладів освіти громади

У період воєнного стану в нашому суспільстві відбувається радикальна перебудова у сфері виховання: необхідність формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.

«Національна ідея у формуванні патріотичних почуттів здобувачів освіти» - тема семінару для директорів закладів освіти громади, який відбувся 12 грудня 2023 року на базі Володимирівської гімназії Наталинської сільської ради.

Мета: обмін досвідом роботи з національно-патріотичного виховання учнів/вихованців закладу загальної середньої освіти.

У ході семінару учасники ознайомилися із системою роботи колективу Володимирівської гімназії з даного напряму, заходами, які проводяться з учнями та вихованцями, поширенню досвіду роботи на обласному та всеукраїнському рівнях. Одним із таких напрямів, що активно розвивається у гімназії, є волонтерський рух. Учасники семінару також долучилися до доброчинної справи, створивши оберіг для ЗСУ.

Дякуємо адміністрації Володимирівської гімназії за змістовно проведену зустріч та отриманий досвід!