Психологічний захід для дітей СЖО

Скоєння домашнього насильства - найважливіша проблема, з якою стикаються жінки, особи похилого віку та діти, тому потреба надання роз'яснень та підтримки сім'ям, а також необхідних контактів для подолання складних життєвих обставин є першочерговою задачею в наданні соціальних послуг.

6 березня 2024 року фахівцем із соціальної роботи КЗ «Центр соціальних служб» Наталинської сільської ради спільно з представниками ГО «Дівчата» проведено психологічний захід на тему: «Попередження насильства та жорстокого поводження в сім'ї» з юними мешканцями громади, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Психолог ГО «Дівчата» провела з дітьми заняття з елементами тренінгу «Щаслива родина», мета якого - формування моделі ненасильницької взаємодії, розвиток безпечної поведінки.

Завдяки участі в таких психологічних заходах, діти цієї категорії мають змогу оволодіти практичними навичками конструктивної взаємодії з оточуючими, що надасть їм змогу більш якісно комунікувати у соціумі.

Працюємо далі!