Триває профорієнтація для школярів громади

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, бо саме від цього залежить те, як складеться подальше життя людини.

13 березня 2024 року у Красноградському закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Харківський професійний коледж» відбувся профорієнтаційний захід «День гостинності», серед запрошених – учні 9-11 класів Наталинської громади.

У програмі заходу старшокласникам громади представили цікаві майстер-класи з професій, за якими буде здійснюватися набір у 2024 році: «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання»; «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; касир (в банку)»; «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»; «Кухар; кондитер».

Сподіваємося, що проведення таких заходів стане для школярів компасом у їхньому подальшому професійному самовизначенні та допоможе зробити правильний вибір майбутньої професії.