Наталинською СВА підписано угоду з АТ «Укргазвидобування» про співробітництво у сфері сталого розвитку

05 квітня 2024 року начальником Наталинської СВА підписано угоду з АТ «Укргазвидобування» про співробітництво у сфері сталого розвитку.

Завдяки багаторічній плідній співпраці з АТ «Укргазвидобування» на території населених пунктів Наталинської громади було успішно реалізовано ряд спільних проєктів у сфері благоустрою, організації дозвілля для місцевих мешканців, облаштуванні безпекового простору для школярів, оптимізації матеріально-технічної бази ЗЗСО тощо.

Цьогоріч у рамках угоди заплановано до реалізації два проєкти в Петрівці та Соснівці:

- «Здоровʼя для героїв - реабілітаційні тренажери для військових» (придбання тренажерів для занять фізичною реабілітацією військовослужбовців для обладнання реабілітаційного кабінету в приміщенні адміністративної будівлі Наталинської сільської ради, розташованої на території с. Петрівка);

- «Придбання подрібнювача деревини з метою енергоефективності та благоустрою громади» в с. Соснівка.

Наталинська сільська військова адміністрація висловлює слова вдячності АТ «Укргазвидобування» за підтримку громади під час воєнного стану. Сподіваємося на подальшу співпрацю!