Фініш змагань районної Спартакіади на честь воїнів ЗСУ

28 квітня 2024 року в Красноградській громаді відбувся фініш районної Спартакіади на честь воїнів ЗСУ - змагання з міні-футболу і ФЕЄРИЧНЕ завершення цьогорічної Спартакіади, яка об'єднала громади Красноградщини у спільному прагненні ПЕРЕМОГИ.

До речі, задонатити на підтримку армії під час усіх етапів Спартакіади могла кожна небайдужа людина.

Участь у закритті Спартакіади взяла голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова -Луценко та голови усіх територіальних громад району.

У змаганнях з міні-футболу перемогу здобула футбольна команда Сахновщинської громади.

Підсумки Спартакіади підбили начальник Красноградської РВА Віктор Войтенко та голова обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

За результатами шести етапів змагань абсолютним переможцем Спартакіади стала Сахновщинська територіальна громада;срібним призером стала Красноградська територіальна громада; бронзовим призером - Кегичівська територіальна громада.

Наталинська громада посіла четверте місце.

Щиро дякуємо організаторам Спартакіади та усім громадам за ініціативу, спортивну атмосферу та безцінні враження!

Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!