Привітання начальника Наталинської СВА Володимира Птишника з Днем захисту дітей

Шановні співгромадівці!

Щороку у перший день літа ми відзначаємо свято найменших мешканців нашої громади, котрі своїми посмішками та безпосередністю завжди дарують радість, надихають дорослих на нові звершення.
Діти – наш цінніший скарб, запорука світлого майбутнього.

Проте День захисту дітей - це не лише 1 червня. Щодня наші військові стоять на сторожі спокою діточок, відвертаючи від них небезпеку.

На жаль, діти знають, що таке повітряна тривога та правила мінної безпеки. Багато хлопчиків та дівчаток були вимушені покинути рідні домівки, які перебувають у зоні бойових дій, і знайти прихисток в інших куточках України, зокрема і у Наталинській громаді. І завдання дорослих -зробити так, аби погані спомини стерлися з дитячої пам'яті, подарувати малечі якнайбільше нашого тепла, наповнити їх серця ніжністю та добротою, попри усе те зло, яке приніс ворог на нашу землю.

Від усього серця вітаю усіх дітлахів зі святом! Зичу здоров’я, щоденних посмішок, вірних друзів та сповненого лише радісними враженнями літнього відпочинку!

З повагою – начальник Наталинської СВА Володимир Птишник