Проєкт регуляторного акту про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік

  • 1270

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект рішення Наталинської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік», розроблено у відповідності до вимог Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Відповідно до підпункту 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 25 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.
Даним проектом регуляторного акта встановлюється ставки та пільги із сплати земельного податку на території Наталинської сільської ради, визначається коло платників податку за земельні ділянки, перелік фізичних та юридичних осіб для яких встановлюються пільги щодо сплати земельного податку на території Наталинської сільської ради, об'єкт та база оподаткування, ставки податку, порядок обчислення суми податку, порядок та терміни його сплати. Проект рішення регулює організаційні та економічні відносини, пов'язані зі справлянням податку за земельні ділянки на території Наталинської сільської ради.
Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта:
вул. І. Сенченка, буд. 89, с. Наталине, Красноградський район, Харківська область, 63343, Наталинська сільська рада.
Проект регуляторного акта - рішення Наталинської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік», аналіз регуляторного впливу акта будуть оприлюднені протягом п’яти робочих днів після оприлюднення даного повідомлення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Наталинської сільської ради.
Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня його оприлюднення за поштовою адресою: вул. І. Сенченка, буд. 89, с. Наталине, Красноградський район, Харківська область, 63343, Наталинська сільська рада.

Проєкт рішення сесії "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення