Проєкт регуляторного акта про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Наталинської сільської ради

Дата: 30.08.2021 14:08

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення Наталинської сільської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Наталинської сільської ради» розроблено у відповідності до вимог Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Даним проєктом регуляторного акта встановлюється мінімальна вартість місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Наталинської сільської ради. Проєкт рішення спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захист їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету на території Наталинської сільської ради.
Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта: вул. І. Сенченка, буд. 89, с. Наталине Красноградський район,    Харківська область, 63343, Наталинська сільська рада.
Проєкт регуляторного акта - рішення Наталинської сільської ради  «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Наталинської сільської ради», аналіз регуляторного впливу акта будуть оприлюднені протягом п’яти робочих днів після оприлюднення даного повідомлення шляхом розміщення на  офіційному веб – сайті сільської ради в мережі Інтернет https://natalynska-gromada.gov.ua/.
Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня його оприлюднення за поштовою адресою:  вул. І. Сенченка, буд. 89, с. Наталине Красноградський район, Харківська область, 63343, Наталинська сільська рада.

Проєкт рішення сесії "Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території громади Наталинської сільської ради"

Експертний висновок постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту щодо регулювання впливу проєкту регуляторного акта – рішення Наталинської сільської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Наталинської сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Наталинської сільської ради»