Батькам майбутніх першокласників

Дата: 25.04.2020 13:59

Відповідно до розпорядження Наталинської сільської ради від 24.04.2020 року № 151 "Про організаційні заходи щодо прийому дітей до закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради у 2020 році" з 29 квітня 2020 року по 29 травня 2020 року відбудеться прийом заяв до першого класу в заклади загальної середньої освіти Наталинської сільської ради.

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» батьки майбутніх першокласників мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. (Наказ Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»)