Онлайн флешмоб «Три роки життя в громаді» до третьої річниці утворення Наталинської об’єднаної територіальної громади

про проведення онлайн флешмобу
«Три роки життя в громаді»
до третьої річниці утворення
Наталинської об’єднаної територіальної громади

1. Загальні положення

Онлайн флешмоб проводиться з нагоди святкування третьої річниці утворення Наталинської об’єднаної територіальної громади з метою:
- організації змістовного дозвілля;
-долучення мешканців до святкування річниці;
- сприйняття та висвітлення змін у населеному пункті, що відбулися за роки існування Наталинської об’єднаної територіальної громади.

Організатором виступає Наталинська сільська рада.

2. Терміни проведення

Онлайн флешмобпроводиться в термін з 07 до 14серпня 2020 року.

3. Учасники флешмобу

До участі в онлайн флешмобізапрошуються усі бажаючі мешканці населених пунктів Наталинської об’єднаної територіальної громади, які виявили особисте бажання взяти в ньому участь.

4. Умови проведення

Учасники флешмобузнімають за допомогою мобільного телефону чи камери відео тривалістю 1-3 хвилини, в якому показують позитивні зміни, досягнення, що відбулися у їх населеному пункті за час існування Наталинської об’єднаної територіальної громади.  Відео має бути змістовним, цікавим та оригінальним.

Матеріал надається до Наталинської сільської ради одним із способів:

- шляхом направлення на електронну пошту vkms19@ukr.net;

-шляхом направлення на Viberчи Telegram на номер 0662128552.

Матеріал обов’язково повинен містити прізвище,ім’я та контакти автора.

Наталинська сільська рада опублікує відео на своїй офіційній сторінці Facebook.

5. Результати проведення

За результатами проведення автори найбільш оригінального та цікавого відео будуть заохочені призами відорганізаторів флешмобу.