Спільний рейд з метою проведення роз'яснювальної роботи серед населення про пожежну безпеку в екосистемах.

Дата: 05.08.2020 09:00

04 серпня 2020 року проведений спільний рейд за участю представників Красноградського РВ ГУ ДСНС в Харківській області, дільничного офіцера поліції Красноградського ВП ГУНП в Харківській області, Наталинської об'єднаної територіальної громади та Наталинського лісництва, метою якого є проведення роз'яснювальної роботи серед населення про пожежну безпеку в екосистемах.

При проведенні заходу основна увага була приділена на недопущення спалювання сухої трави на відкритих територіях та біля лісових насаджень.

Кожному мешканцю вручалися пам’ятки з нагадуванням про дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах. Додатково було наголошено про сурове дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах.