Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії відділу земельних відносин, просторового планування та охорони навколишнього природного середовища Наталинської сільської ради Людмилу ГРИГОРЧУК

Дата: 31.05.2021 06:00

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження спеціаліста І категорії відділу земельних відносин, просторового планування та охорони навколишнього природного середовища Людмилу ГРИГОРЧУК.
Шановна Людмило Миколаївно, щиро вітаємо Вас зі святом! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя та сімейного добробуту! Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Гараздів Вам і вашій родині на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу!