Відбулися засідання територіальних методичних об’єднань закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради

Дата: 31.05.2021 11:16

На базі Наталинського ліцею відбулося засідання територіального методичного об’єднання бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради на тему «Розвиток компетентностей, пов’язаних із бібліотечною роботою та популяризацією книги». На засіданні бібліотекарі розглянули наступні питання: інноваційні форми популяризації книги, попередній перерозподіл підручників на 2021-2022 навчальний рік, рекомендації щодо проведення інвентаризації бібліотечних фондів.
Також відбулося онлайн-засідання ТМО перших класів на тему «Освітня гейміфікація в контексті Нової української школи». Під час круглого столу ознайомились з грою як інструментом та з терміном «гейміфікація». Практикум розширив знання про підвищення ефективності навчання через онлайн платформу Vchy.ua, дізналися про веб-квест як сучасний метод формування творчої особистості та про онлайн-інструменти для створення навчального відео та скринкастів. Також обговорили перспективний план роботи методичного об'єднання на наступний навчальний рік.