Вітання Наталинського сільського голови Олени ТРЕТЯК з Днем пам’яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 11:29

Шановні ветерани! Шановна громадо!
Від усієї душі вітаю з Днем пам'яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
У ці дні, які викликають почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, ми вшановуємо усіх, хто своїм власним життям відстоював Батьківщину, рятував Європу та світ від нацизму, забезпечував для нас, нащадків, мирне і спокійне майбутнє. Безстрашні подвиги наших дідів та прадідів – приклад відданого і безкорисного служіння своїй країні, приклад стійкості, мужності і глибокої віри.
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги! Цей подвиг непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв Велику Перемогу! Саме вам ми завдячуємо свободою і мирним небом! Вічна слава загиблим, глибока шана ветеранам! Їхній подвиг безсмертний!
Зі святом!
З повагою – Наталинський сільський голова Олена ТРЕТЯК