Мітинг з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 12:17

8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У населених пунктах Наталинської територіальної громади у ці травневі дні традиційно відбуваються меморіальні заходи та покладання квітів до братських могил, пам’ятних знаків та обелісків з нагоди вшанування пам’яті героїв-визволителів.
7 травня у с. Наталине відбувся мітинг-реквієм до прийдешнього Дня Перемоги. Участь у заході взяли депутати сільської ради, її працівники, трудові колективи місцевих підприємств, організацій та мешканці громади.
Із закликом пам’ятати про подвиг героїв тієї страшної війни до присутніх звернулася очільниця Наталинської територіальної громади Олена ТРЕТЯК: «Низький уклін усім, хто боровся за наше майбутнє! Вічна пам’ять тим, кого немає з нами! Ця пам’ять має передаватися із покоління в покоління, ми з вами повинні нести її через віки!»
Хвилюючим і проникливим був музичний супровід та майстерне виконання тематичних творів місцевими вокальними колективами. Після виконання ансамблем «Мелодія» Наталинського сільського будинку культури пісні «Журавлі» дуже зворушливо та символічно присутні випустили у небо білі повітряні кульки як символ вічної пам’яті за загиблими у Другій світовій війні… Пізніше хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих.
По завершенню заходу настоятель Свято-Троїцького храму с. Наталине протоієрей Сергій пом’янув загиблих воїнів співом Пасхального канону, після чого відбулося покладання квітів до Братської могили.
Схиляємо голови перед відважними героями, які пожертвували своїм життям заради миру у всьому світі! Нехай наша пам’ять слугуватиме запорукою того, що подібна трагедія більше ніколи не повториться у світовій історії! Пам’ятаймо, що найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир!