Наталинська сільська рада вітає ветеранів громади з Днем Перемоги

Дата: 07.05.2021 13:41

За доброю та зворушливою традицією Наталинська сільська рада щороку вітає ветеранів з Днем Перемоги. Сьогоднішній день також не став винятком. Але, на жаль, з кожним роком лави ветеранів все більш рідіють. У населених пунктах громади їх залишилося лише двоє: Петрук Ганна Яківна з села Попівка та Костенко Володимир Семенович з селища Дружба.
Ганна Яківна та Володимир Семенович щиро раділи гостям, увазі та привітанням, а в їхніх очах читалося хвилювання від спогадів про ті далекі фронтові роки…
Дорогі наші ветерани, саме ви вберегли нашу Вітчизну. Вам – переможцям нацизму, героям – від щирого серця завдячуємо свободою, щастям ростити дітей і онуків, посміхатися сонцю, можливості жити і боротися, радіти мирному небу! Бажаємо вам доброго здоров’я, довгих і щасливих років життя, миру і добробуту. Зі святом, дорогі ветерани!