Напередодні Дня Перемоги у населених пунктах Наталинської територіальної громади вшанували пам’ять героїв-визволителів

Дата: 07.05.2021 14:54

Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і  мужності людей, які пройшли вогняними шляхами нещадної і жорсткої війни. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків.
Їх вже майже не залишилося – тих, хто виніс на своїх плечах ті чотири роки війни. З кожним роком йде з життя воєнне покоління, йде і забирає з собою правду про ту страшну війну…
У переддень Дня Перемоги мешканці населених пунктів Наталинської територіальної громади долучилися до вшанування пам’яті героїв-визволителів, віддавши данину поваги та поклавши квіти і вінки до пам’ятників, обелісків, братських та одиноких могил.
Поки ми пам’ятаємо їх – вони живі!