Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради Анну ЧОПЕНКО

Дата: 03.06.2021 06:00

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Анну ЧОПЕНКО.
Шановна Анно Віталіївно! Сердечно вітаємо Вас зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, миру та затишку у  сім’ї! Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і перемога, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!