Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2021 05:50

Шановні ветерани спорту, вчителі фізичної культури, тренери, спортсмени, всі, для кого зайняття спортом стало невід’ємною частиною життя!
Прийміть щирі вітання з Днем фізичної культури та спорту - святом людей, які присвятили своє життя спорту і захоплюють нас своїм прикладом, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети і перемогами!
Нехай успіх та перемога стануть вірними супутниками вашого повсякденного життя, шлях до нових звитяг буде легким та приємним, а удача завжди крокує поруч!
Вдячна активній молоді та всім, хто примножує спортивну славу Наталинської громади, адже здорове і спортивне суспільство – це гідне щасливе майбутнє нашої нації! Будьте спортивними, будьте активними! Вдалих стартів! Нових чемпіонських висот! Олімпійського здоров’я!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК