В заклади загальної середньої освіти Наталинської сільської ради з робочим візитом завітав представник управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Дата: 10.09.2021 23:55

10 вересня в заклади загальної середньої освіти Наталинської сільської ради – Кобзівську гімназію, Наталинський та Добренський ліцеї - з робочим візитом завітала представниця управління Державної служби якості освіти у Харківській області Катерина СКРИПКА з метою вивчення стану підготовки навчальних закладів громади до роботи у 2021-2022 навчальному році та створення у них безпечних умов для учасників освітнього процесу.
У процесі детального ознайомлення з організацією навчального процесу у вищезазначених закладах освіти, дотримання карантинних вимог, огляду шкільних будівель, класних кімнат та харчоблоків жодних недоліків виявлено було.
За результатами моніторингового візиту заклади освіти Наталинської територіальної громади повністю відповідають усім освітнім нормам.