Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з 78-ю річницею визволення Красноградського району від нацистських загарбників

  • 428

Шановні мешканці громади!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди 78-ї річниці визволення Красноградського району від нацистських загарбників!
У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини, адже це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди.
 Сімдесят вісім років тому у запеклих боях Красноградщину було визволено від нацистських загарбників. Представники старшого покоління зробили все для того, щоб принести мир на рідну землю. У пам’яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі та відданості, які проявили земляки на фронтах Другої світової війни.
Низький уклін ветеранам, усім, кому довелося пережити жахіття війни! Ми завжди пам’ятатимемо героїзм бійців, які захищали Батьківщину від ворога,  і подвиг жителів, які по цеглинці у повоєнні роки відбудовували Красноградський район!
Тож вітаю усіх зі святом! Бажаю здоров’я і добробуту, тепла й затишку, оптимізму, здійснення найзаповітніших мрій, благополуччям та впевненості у завтрашньому дні!
З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК

Фото без опису