З професійним святом привітали працівників Філії Управління будівельно-монтажних робіт «Укргазспецбудмонтаж» Акціонерного товариства «Укргазвидобування»

Дата: 10.09.2021 18:04

Нафтогазова галузь - одна із базових в економіці держави. Результати діяльності галузі значною мірою визначають стан та рівень розвитку всієї промисловості, впливають на загальну соціально-економічну ситуацію в країні. Саме працівникам підприємств нафтової, газової та нафтопереробної промисловості ми завдячуємо теплом у наших оселях, від них залежить стабільна робота всієї вітчизняної промисловості та енергетична безпека країни.
Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК привітала з професійним святом працівників Філії Управління будівельно-монтажних робіт «Укргазспецбудмонтаж» Акціонерного товариства «Укргазвидобування». Олена Василівна зазначила, що це свято - чудова нагода висловити вдячність усім, хто пов’язав свою трудову діяльність з нелегкою працею, та побажала присутнім міцного здоров’я, впевнених досягнень на професійній ниві, великого щастя та невгамовної енергії.
Очільниця територіальної громади вручила грамоти Наталинської сільської ради працівникам підприємства за сумлінну і звитяжну працю в галузі, досягнення високих показників на професійній ниві, зростання ефективності виробництва та з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.
Далі святковий настрій винуватцям свята та присутнім колоритним виконанням улюблених народних пісень створив вокальний ансамбль «Червона калина» Петрівського сільського будинку культури.