Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК з Днем працівників санітарно-епідеміологічної служби України

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Протягом десятиріч санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення. Лише надійно забезпечивши санітарно-епідемічне благополуччя можна відвернути спалахи небезпечних захворювань, згубний вплив на здоров’я людей техногенних катастроф.
Нехай ваша службова діяльність буде й надалі плідною, а захоплення дарують приємні хвилини для душі! У цей святковий день від душі бажаю міцного здоров’я, миру, злагоди, щастя вам і вашим рідним, щирих друзів, втілення всіх задумів, удачі та стабільності!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена ТРЕТЯК