Відбувся восьмий Кубок пам’яті імені Героя України Івана Михайловича Гулого з футболу

10 жовтня у с. Дружба відбувся восьмий Кубок пам’яті імені Героя України Івана Михайловича Гулого з футболу. Спортивний захід зібрав чимало спортсменів та вболівальників з усіх куточків Наталинської громади. За Кубок боролися наступні команди: «УБМР» с. Наталине, «Промінь» с. Кобзівка, «Петрівка» с. Петрівка.

На початку змагань футболістів привітала очільниця Наталинської територіальної громади, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк, яка побажала учасникам вдалої гри та перемоги.

Право внести прапор України надали переможцю тогорічного Кубка, представнику ФК «Олімпік» с. Наталине, Станіславу Самойліку. Арбітрами виступили Олександр Шатохін, Леонід Дзех та Леонід Непомнящий.

Далі розпочалася запекла гра справжніх професіоналів, а вболівальники мали змогу насолодитися просто неймовірним футбольним шоу.

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце - «УБМР» с. Наталине;

ІІ місце - «Промінь» с. Кобзівка;

ІІІ місце - «Петрівка» с. Петрівка.

Кращими стали: бомбардиром - Максим Абакумов, гравцем – Ярослав Гусак, воротарем – Данило Абанін, арбітром – Леонід Непомнящий.

По закінченню гри присутніх пригощали найсмачнішим кулішем – щиро дякуємо ПАОП «Промінь» за смаколики!

Пишаємося, що на теренах Наталинської громади є людина, яка всіляко підтримує розвиток спорту – генеральний директор ПАОП «Промінь», почесний президент Благодійного фонду імені Героя України І.М. Гулого Євген Третяков. Адже спорт робить потужну громаду ще сильнішою!

Вітаємо переможців Кубка та бажаємо подальших успіхів та перемог!