Довгожителі Наталинської територіальної громади продовжують приймати щирі привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана – сьогодні естафету переймають старостинські округи нашої громади.
Щиро вітаємо та висловлюємо глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого сьогодення! Ваша сумлінна праця, ратний подвиг, ставлення до людей – гідний взірець для наслідування нам та нашим дітям.
Бажаємо вам добра, здоров’я, родинного затишку, любові і тепла ваших рідних! Радійте успіхам дітей і онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя! Многая літа!