Красноградське комунальне підприємство «Водоканал» привітали з 45-ю річницею заснування

1 жовтня колектив Красноградського комунального підприємства «Водоканал» святкує 45-у річницю заснування закладу. Урочистості з цієї нагоди відбулися в актовій залі закладу, де зібралися працівники підприємства, які створюють комфортні умови для життєзабезпечення населення, підтримуючи безперебійну роботу інженерних мереж та споруд.
Колектив закладу зі святом поздоровив заступник Наталинського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Михайло ЗІНЧЕНКО, який переказав вітання від очільниці Наталинської територіальної громади, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени ТРЕТЯК. Михайло Сергійович побажав присутнім добра, здоров’я, миру, всіляких гараздів та плідної роботи у втіленні намічених цілей для подальшого створення комфортних умов проживання населення, а також вручив представникам підприємства грамоти Наталинської сільської ради за вагомі трудові здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди 45-річниці заснування установи.
Зі святом!