Вітаємо президента Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», депутата Харківської обласної ради Сергія Чернова з присвоєнням звання Почесного громадянина Харківської області

Шановний Сергію Івановичу!
Щиро вітаємо Вас із присвоєнням високого звання - відзнаки, якої удостоєні мешканці Харківщини в знак великої поваги до їхньої діяльності та за вагомий внесок у розвиток регіону, - Почесного громадянина Харківської області!
Високий професіоналізм, відданість справі є запорукою успіху в усіх сферах Вашої багатогранної діяльності! Тож нехай Ваш багатий досвід, надпотужний інтелектуальний потенціал продовжують і надалі служити на благо Харківського регіону та України!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, наснаги, натхнення у реалізації масштабних планів і задумів у майбутньому, нових професійних досягнень та перемог!

З повагою - колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус Наталинської сільської ради