21 грудня очільниця Наталинськкої територіальної громади, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк взяла участь у Загальних зборах представників органів місцевого самоврядування – членів Харківського регіонального відділення Асоціації міст України, які відбулися у Харківській міській раді.

Учасники засідання одноголосно обрали Харківського міського голову Ігоря Терехова Головою Харківського регіонального відділення АМУ.

Щиро вітаємо Ігоря Олександровича з обранням на поважну посаду! Бажаємо плідної праці на благо мешканців та розвитку громад Харківщини, адже саме завдяки взаємодії громад і злагодженій співпраці ми досягнемо ще більших успіхів!

У ході Загальних зборів Харківського РВ АМУ Наталинський сільський голова Олена Третяк була нагороджена Подякою Голови Асоціації міст України, мера Києва Віталія Кличка за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування.

Довідково. До складу Асоціації міст України входять 969 територіальних громад. Регіональні відділення діють у всіх областях України. Харківське регіональне відділення Асоціації міст України об'єднує 45 територій громад, де проживає понад 92% населення Харківської області. Асоціація - активний учасник розробки та реалізації реформи місцевого самоврядування.