Новорічні святкування у громаді тривають: гуляє Петрівка

Як приємно, що існує у світі свято, якому радіють усі без виключення. Свято, яке не знає кордонів ані в часі, ані в просторі, ані у віці. Напевно, єдине  свято в році, яке обіцяє нам здійснення найзаповітніших мрій і бажань, - Новий рік!

Тож плеяду новорічних святкувань Наталинської територіальної громади продовжила Петрівка - сьогодні у місцевому Будинку культури відбувся  концерт «З Новим 2022 роком!». Затишна святково вбрана зала зібрала чимало мешканців Петрівського старостинського округу.

Теплі слова привітань від Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк передав присутнім заступник з питань діяльності виконавчих органів Сергій Дорошенко.

Далі святковим концертом вітали односельчан місцеві таланти: чи то були сольні виступи, чи співочі дуети, чи хореографічні номери – кожного разу вдячна публіка підносила артистів на хвилі аплодисментів. Глядачі із задоволенням насолоджувалися чудовими виступами ансамблю «Червона калина» Петрівського сільського будинку культури, колективу «Калиновий оберіг», тріо «Настрій», Юліани Москалик, Єлизавети Сало, Тетяни Рогіз, соло на баяні Євгена Пічки, музичними привітаннями Владислава Дручека, Каміли Пересади, Юрія Козюпи, Наталії Пигиди, сестер Борисових, Лери Василєвої, Євгенії Гирьки, Насті Балюк, Олександри Бердар, хореографічними номерами танцювальних колективів «Намистинки», «Волошки» та «Молодички», а також цікавими новорічними сценками.

Свято промайнуло непомітно, тож нехай в новому році панує мир та злагода в наших оселях та в серцях кожного жителя нашої громади!