Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з нагоди Дня будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!
Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем будівельника!

Щороку у другу неділю серпня ми адресуємо щирі вітання тим, чию працю видно кожному. У цей день ми вшановуємо фахівців будівельного комплексу – архітекторів, проектувальників, інженерів, мулярів, кранівників, всіх тих, хто розбудовує інфраструктуру, зводить та ремонтує житлові будинки, об’єкти соціального та виробничого призначення, дороги.

Від вашої праці безпосередньо залежать не тільки успіхи економіки та зміцнення соціальної сфери. Те, що створюється вашими руками, робить людей щасливими, а їхнє життя – облаштованим і комфортним.

Сердечно дякую вам за непросту працю та бажаю подальших успіхів!
Зичу вам нових професійних звершень, успішної реалізації проєктів, досягнення нових висот! Невичерпної енергії вам, щастя і міцного здоров'я! Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк