Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем юриста України

Шановні юристи, правозахисники!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня юриста!

Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми потребує розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості. Саме ви, шановні юристи, володієте цими критеріями і ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей.

Гідно несіть високе звання юриста, досягайте успіху на кожному етапі своєї професійної кар’єри. Нехай ваш професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання суверенної демократичної та правової держави — нашої України.

Невичерпної вам наснаги, плідної роботи, нових успіхів і досягнень! Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк