Вітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк з Днем працівників санітарно-епідеміологічної служби України

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!
Щиро вітаю вас із професійним святом!

Державна санітарно-епідеміологічна служба стоїть на варті здоров`я та працездатності населення. Санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, роботи, харчування, відпочинку.

Професійна майстерність фахівців держсанепідслужби відвертає спалахи небезпечних захворювань, запобігає впливу на здоров`я людей шкідливих факторів, забезпечує стабільну епідемічну ситуацію в країні.

Ваша праця в цей непростий для країни час, ваша відданість справі, відповідальність, принциповість і наполегливість забезпечують створення основ національної безпеки держави.

Щиро бажаю вам невичерпної енергії, злагоди, добра та нових успіхів у професійній діяльності! Мирного вам неба!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк