Управління Красноградського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує щодо профілактики коронавірусної інфекції COVID-19

  • 92

В Харківській області спостерігається зростання захворюваності на COVID-19, зокрема, протягом вересня щотижнево реєструвалося на 20 - 60% випадків більше, ніж за попередній тиждень, всього у вересні зареєстровано майже у 7 разів більше випадків захворювань, ніж протягом серпня 2022 року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2022 № 928, термін дії карантину та обмежувальні протиепідемічні заходи через COVID-19 продовжено до 31-го грудня 2022.

У зв’язку із подовженням карантину нагадуємо:

- тримайтеся на безпечній відстані від людей (не менше 1 метра), навіть якщо вони не здаються хворими;

- носіть маску в громадських місцях, особливо в закритих приміщеннях;

- дотримуйтесь правил гігієни рук, регулярно мийте їх з милом та обробляйте спиртовмісним антисептиком для рук;

- при кашлі або чханні прикривайте рот і ніс ліктьовим згином або хусткою;

- якщо ви відчуваєте нездужання, залишайтеся вдома;

- якщо у вас підвищилась температура, з'явився кашель та задишка, зверніться за медичною допомогою.

Найнадійніший спосіб захистити себе та оточуючих від коронавірусної хвороби – вакцинація. Навіть якщо ви вже перехворіли на COVID-19, щеплення робити потрібно.

Вимоги щодо вжиття протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання під час здійснення діяльності висвітлені у постанові КМУ №1236 від 09.12.2020 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України респіраторної хвороби COVID-19» (зі змінами) та у постановах Головного державного санітарного лікаря України.

Бережіть себе і своїх близьких!

Фото без опису