Проведено територіальний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 300-річчю від дня народження Г.С.Сковороди

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, у межах відзначення Дня української писемності та мови традиційно у жовтні було проведено територіальний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 300-річчю від дня народження Г.С.Сковороди за темою «Пізнай себе, свій рід, свій нарід, свою землю – і ти побачиш шлях у життя (Григорій Сковорода)».

У онлайн-форматі фестивалю взяли участь п’ять учнів 10-11-х класів закладів освіти Наталинської сільської ради.

3 жовтня 2022 року відбулося засідання журі, під час якого члени журі ознайомилися з представленими відеороликами конкурсантів, оцінили повноту розкриття теми, емоційний вплив на глядача, культуру мовлення та красномовність, оригінальність тексту виступу і дотримання встановленого регламенту, підбили підсумки І (територіального) етапу фестивалю:

- Слива Михайло, учень 10 класу Добренського ліцею – 15,75 балів;

- Айрапетян Данило, учень 10 класу Петрівського ліцею – 18 балів;

- Ткаченко Вікторія, учениця 11 класу Петрівського ліцею – 19,5 балів;

- Шельдешова Єлизавета, учениця 11 класу Комунального закладу «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради» - 22,75 балів;

- Чала Ярослава, учениця 10 класу Комунального закладу «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради» - 23,75 балів.

Переможницею територіального етапу фестивалю ораторського мистецтва стала учасниця Наталинського ліцею Чала Ярослава. Вітаємо її і бажаємо успішно представити нашу територіальну громаду в області.

Висловлюємо подяку адміністрації закладів загальної середньої освіти громади, вчителям Гирі Л.П., Голубничій Л.О. (Наталинський ліцей), Ткаченко О.І., Хоменко В.М. (Петрівський ліцей) та Семіон Н.О. (Добренський ліцей) за підготовку учасників фестивалю.