Підбито підсумки VI Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко

Нашу громаду у конкурсі гідно представив учень 9-Б класу Наталинського ліцею Максим Трофименко з науково-дослідницькою роботою на тему «Вистояти, вижити, перемогти: пам'ять про пережите в епоху Голодомору: свідчення Балкового Григорія Васильовича» в номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти» (підномінація «Кращі роботи учнів 9-11 класів»).

За результатами конкурсу Максим нагороджений дипломом ІІ ступеня. Крім того, юний дослідник отримає грошову винагороду на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності.

Вітаємо з гідним результатом Максима та його наставника, вчителя історії Наталинського ліцею Ірину Трофименко. Пишаємося вашими успіхами! Так тримати!