Практичного психолога Петрівського ліцею відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України

З нагоди Дня Соборності відзнаки Міністерства освіти і науки України отримали працівники сфери освіти. Серед нагороджених – і представниця освітянської спільноти Наталинської територіальної громади Олена Тимченко, практичний психолог Петрівського ліцею, яку відзначено Подякою Міністерства за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні молоді, професіоналізм, сумлінне виконання службових обовʼязків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Вітаємо Олену Іванівну! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати і надалі вдосконалювати свої педагогічні здібності задля подальшого розвитку та вдосконалення сфери освіти у нашій громаді!