Учні закладів освіти Наталинської громади - переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

11 листопада стартував районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Цей різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів, активізувати пізнавальну діяльність та навчальну мотивацію, спробувати власні сили.

Учні закладів загальної середньої освіти Наталинської територіальної громади щороку є активними учасниками інтелектуальних змагань. Цьогоріч випробування тільки розпочалися, а наші заклади освіти вже мають вагомі здобутки: 5 призових місць на олімпіаді з української мови і літератури (Наталинський ліцей, Добренський ліцей, Петрівський ліцей, Попівська філія); 6 призових місць з історії України (Наталинський ліцей, Добренський ліцей, Петрівський ліцей, Кобзівська гімназія ); 7 призових місць із математики (Наталинський ліцей, Добренський ліцей, Петрівський ліцей, Кобзівська гімназія).

Вітаємо переможців! Бажаємо нашим учням успіхів у наступних випробуваннях!