Привітання Наталинського сільського голови, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олени Третяк із Днем Святого Миколая

Дорогі земляки!
Від щирого серця вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця!

Це особливе свято завжди вселяє в нас віру у всепереможну силу добра, навчає чуйності, всепрощенню та любові до ближніх. Одне з найсвітліших християнських свят наповнює наші серця сподіваннями на краще, на здійснення найзаповітніших бажань.

У сучасних реаліях усім нам важливо зберегти шляхетність і милосердя, не втратити душевне тепло і ласку. Кожен із нас має стати помічником Святого Покровителя - захищати Україну, працюючи заради миру на нашій рідній землі.

Хай молитва Святого Миколая оберігає нашу Батьківщину, нас усіх і наші родини! Нехай у кожній оселі панують добробут та злагода! Мирного неба над Україною!

З повагою - Наталинський сільський голова, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Олена Третяк