Вітаємо переможців ХІV обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

Протягом 17-21 квітня 2023 року в дистанційному форматі відбулася ХІV обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Становлення патріота-громадянина: практико-орієнтовані моделі та стратегії», що проводилася в межах ХАБу «Педагогічна творчість» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030». Володимирівська гімназія Наталинської сільської ради представила досвід роботи колективу в номінації «Національна ідея у формуванні патріотичних почуттів дітей та молоді» та нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо колектив Володимирівської гімназії з успішною професійною самореалізацією, обміном практики розвитку освіти в громаді!