Маємо гарні новини: всі три етапи сертифікації педпрацівників вже пройдено

Чотири роки поспіль в Україні проводиться сертифікація вчителів початкових класів. Ця процедура призначена, щоб виявити і стимулювати вчителів із високим рівнем педагогічної майстерності.

Цьогоріч випробування відбувалося в складних умовах війни. 1386  вчителів початкових класів України зареєструвалися, щоб довести високий рівень своєї компетентності. Випробування передбачало проходження незалежного тестування, здійснення самооцінювання, вивчення практичного досвіду роботи учасників. До фінішу доходять тільки кращі! Педагоги Наталинської громади Опанасюк Надія Іванівна, вчителька Роздольської гімназії, та Юрко Ганна Володимирівна, вчителька Наталинського ліцею, успішно подолали всі етапи сертифікації та отримали високі результати вивчення практичного досвіду роботи.

Щиро вітаємо Надію Іванівну та Ганну Володимирівну, зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, творчого пошуку, успішних звершень задуманих справ, здійснення всіх мрій і задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві. Нехай успіхи та перемоги окриляють вас на нові звершення та здобутки на благо України та нашої громади!