Педагогічні працівники закладів освіти Наталинської громади - переможці щорічного обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

Виявити ініціативних, творчо працюючих педагогічних працівників, які застосовують у своїй практиці сучасні науково-теоретичні положення, самостійно розробляють нові педагогічні ідеї, - таке завдання стояло перед організаторами щорічного обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

Педагогічні працівники закладів освіти Наталинської громади зареєстрували роботи із педагогічного досвіду у 18-ти розділах із 24 наявних. Маємо гарний результат: посіли 20 призових місць (п’ять дипломів І ступеня, п’ять – ІІ, десять дипломів ІІІ ступеня).

За умовами фестивалю, матеріали, які відзначені дипломами І ступеня, будуть розглянуті на засіданні науково-методичної ради КВНЗ «ХАНО» для подальшого поширення серед освітянської спільноти області.

Вітаємо переможців, які принесли в актив досягнень закладів освіти Наталинської громади високі нагороди:

- Корінець Аліну Сергіївну, учительку німецької мови Кобзівської гімназії;

- Шептуру Світлану Володимирівну, учительку інформатики Попівської філії Наталинського ліцею;

- Веклича Юрія Петровича, учителя трудового навчання та технологій Наталинського ліцею;

- Подаляко Анну Василівну, учительку інформатики Наталинського ліцею;

- Гаврилову Світлану Володимирівну, учительку української мови та літератури Наталинського ліцею.

Зі списком переможців можна ознайомитись за посиланням: https://docs.google.com/.../1S2xM0oMEMBfqoZXWmLpqWhj.../edit