Привітання начальника Наталинської СВА Володимира Птишника з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Під час повномасштабної війни місцеве самоврядування в Україні стало важливим фронтом, який навіть в умовах вторгнення розв’язує всі питання життєдіяльності громад та надання найнеобхідніших послуг людям.

Долаючи виклики сьогодення, натхненно працюючи на  розбудову демократичної, економічно потужної, квітучої держави, кожний з вас на своєму фронті наближає той самий день, на який чекають усі, - Перемогу!

Нехай розуміння та взаємопідтримка кожного члена громади додасть впевненості для подолання перешкод та досягнення бажаних результатів у непростих воєнних реаліях!

Бажаю вам нових здобутків, здоров’я, миру, злагоди, активної громадської позиції та єдності!

З повагою - начальник Наталинської сільської військової адміністрації
Володимир Птишник