Відбулися профорієнтаційні онлайн-заходи за участю представників військових ВНЗ Міноборони України

06 лютого 2024 року у громаді відбулися профорієнтаційні онлайн-заходи для здобувачів освіти - учнів 10-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради. Крім того, до заходу мали змогу долучитися батьки випускників, класні керівники, викладачі предмету «Захисту України».

Під час відеоконференцій представники військових вищих навчальних закладів Міністерства оборони України інформували старшокласників про можливість отримання військових професій, а також окреслили майбутнім випускникам переваги навчання у військових ВНЗ.

Серед переваг військового фаху: довіра в суспільстві до армії, авторитет військових і престиж їхньої роботи. А також можливості для самореалізації і постійне зростання по службі.

ВВНЗ пропонують якісну освіту, забезпечення усім необхідним у процесі навчання, а після – гарантоване працевлаштування.