Дата: 07.07.2020 14:20

07 липня 2020 року в приміщенні Наталинської сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора Наталинського навчально-виховного комплексу (закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснювався за такими критеріями:

• перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
  • перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

За результатами конкурсу ГАВРИЛОВА Олена Миколаївна визначена переможцем конкурсу з відбору кандидата на посаду директора Наталинського навчально-виховного комплексу (закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області.